TOYOTA EVLERİ

SİTE YÖNETİMİ

TOYOTA EVLERİ SİTESİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DAVET MEKTUBU

TOYOTA EVLERİ SİTESİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DAVET MEKTUBU

 Değerli Kat Malikimiz,

             Bildiğiniz gibi 06.02.2022 tarihinde olağan genel kurul toplantısını yaptık. Toplantıda alınan kararlarla ilgili sizi (daha önce) bilgilendirmiştik.

TOYOTA EVLERİ SİTESİ 4 parsel üzerinde kurulu olup, kurulduğundan bu yana birlikte yönetilmektedir. Daha önce de ayrıntılı olarak bilgilendirdiğimiz üzere birlikte yönetilmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Ancak, fiilen birlikte yönetilsek de, her parselin ayrı yönetim planı olduğundan, Sitemizde toplu yapı hükümleri uygulanamamaktadır.

O nedenle, mevcut yönetim planlarını toplu yapı hükümlerine uyarlamamız gerekmektedir.

Önceki yıllarda yapılan GK.larda da bu konu görüşülmüş ve Yönetim Planı uyarlama çalışması yapmak üzere Yönetim Kuruluna görev ve yetki verilmiştir.

En son 06.02.2022 tarihinde yapılan GK.da gündemin 7. maddesinde bu konu görüşülmüş, Av. M. Şeref Kısacık tarafından bilgilendirme yapılmıştı.

Bu GK.da alınan kararla, toplu yapıya geçmekle ilgili parsel bazlı (YP.larının uyarlanması için) yapılacak olan toplantıların 2022 Mayıs sonuna kadar organize edilebilmesi, gerekli yasal tebligatların yapılabilmesi konusunda Yönetim Kuruluna oybirliğiyle yetki ve görev verilmişti.

Verilen bu görev doğrultusunda, Yönetim Planlarının uyarlanması amacıyla, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere parselinize ilişkin genel kurul 3 Nisan 2022 Pazar günü saat 14:00’de ARİFİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ KONFERANS SALONU ARİFİYE /SAKARYA adresinde yapılacaktır. Bu toplantıda yeter sayı sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı aynı gündemi görüşmek üzere 10 Nisan 2022 Pazar günü saat 14:00’de aynı yerde yapılacaktır.

 

Konunun önemine binaen kat maliklerinin toplantıya katılmaları veya kendilerini vekâleten temsil ettirmeleri önemle rica olunur. Vekil tayin edecekseniz aşağıdaki vekâleti lütfen eksiksiz doldurunuz.

Salgın riski nedeniyle ve GK.un düzenini sağlayabilmek için toplantı salonuna sadece malikler veya vekilleri alınacaktır. Asaleten / vekâleten katılanlar ve görevliler dışında (eş, çocuk vb. dâhil) hiç kimse alınmayacaktır. Bir bağımsız bölümde birden fazla hissedar olması halinde (yasal düzenleme gereği) bu dairedeki diğer hissedarlar adına vekâlet getirilmek kaydı ile sadece hisse sahibi bir malik toplantıya katılabilecektir. Genel Kurula girişte kimlik kontrolü yapılacaktır.

 

Genel Kurul toplantısının tamamı ses ve görüntü kaydı ile kayıt altına alınacaktır. Genel Kurul toplantısına katılma hakkının belirlenmesinde Yönetim tarafından hazırlanmış olan KAT MALİKLERİNİ GÖSTERİR LİSTE esas alınacak olup, bu tarihten sonra mülkiyet hakkını devir alan kişilerin bu hakkını kimden ve ne şekilde devraldıklarını gösteren güncel ONAYLI TAPU KAYDI ÖRNEĞİNİ girişte ibraz etmeleri gerekmektedir.  Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. 

 

Not: Gündem ve vekalet örneği 2. sayfadadır.

 12.03.2022

TOYOTA EVLERİ SİTESİ

YÖNETİM KURULU

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret104107
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Saat
Takvim
Kiralık Daire

KİRALIK DAİRELER